Giysilerde düğme amaçlı kullanılabilen kuş gözü, günümüzde en fazla desenli pirinç kuş gözü olarak kullanılabilmektedir. Bu anlamda farklı desenlerle de süslenen ürünler, müşterilerin daha kolay kullanım yapabilmesi adına önemlidir.
Kuş Gözü, FSF Konfeksiyon

Metal aksesuarlı olarak ayakkabılara da farklı bir tasarım getiren bu ürün sayesinde farklı materyalleri de yanında kullanabilirsiniz. Ayakkabılarda da şüphesiz çok güzel bir farklılık yaratmaktadır. Metal aksesuarlar arasında önemli bir yeri olan kuş gözleri takım halinde de satılabilir. Farklı boyutlarda kullanılabilecek ve metal ve pirinç olarak ikiye ayrılan bu ürünler yardımcı ürün olarak da bilinmektedir.

Rahatlıkla ezilerek değişik modelleri ile de kullanım yapabilirsiniz. Daha çok kapsül kalıpları ve pres makineleriyle ezilebilen bu ürünler, en güzel görünümlerini ayakkabılar üzerinde gösterir. Kullanacağınız ürüne göre büyük, orta ve küçük boy olarak tercih edebilirsiniz.

Metalik ürünler arasında kullanım alanı en fazla olan kuş gözleri, farklı tarz yaratabilmek ve estetik bir görünüm için istediğiniz her yerde kullanılabilir.